Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!
ШАНОВНІ ЗАЯВНИКИ ТА ЗАПИТУВАЧІ ІНФОРМАЦІЇ!

          Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

           Відповідно до вимог галузевого наказу робота органів прокуратури із зверненнями вважається одним із важливих напрямів діяльності, оскільки спрямовується на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку, а основними критеріями оцінки цієї роботи є вжиття вичерпних заходів до задоволення обгрунтованих звернень та реального поновлення порушених прав громадян.


 Прийом громадян у Хмельницькій обласній прокуратурі проводиться щодня, крім вихідних.

 Адреса приймальні - м. Хмельницький, пров. Військоматський, 3

 Телефон приймальні – 0382-75-51-49, 75-51-48

 Відповідно до вимог ст.16 Закону України "Про звернення громадян" скарга на дії чи рішення органу державної влади, органу місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації, об'єднання громадян, засобів масової інформації, посадової особи подається у порядку підлеглості вищому органу або посадовій особі.

Регламентом Хмельницької обласної прокуратури передбачено, що звернення громадян та посадових осіб щодо порушень законів, які надійшли до Хмельницької обласної  прокуратури вперше і по них не приймались рішення керівниками окружних прокуратур, розглядаються в управліннях (відділах) обласної прокуратури і можуть направлятись у відповідні окружні прокуратури.

Враховуючи це, Хмельницька обласна прокуратура рекомендує громадянам та керівникам юридичних осіб з первинними зверненнями звертатись безпосередньо до окружних прокуратур для вирішення їх по суті. У разі, якщо заявник вважає, що його звернення не знайшло свого вирішення вказаними прокуратурами, то відповідно до вказаних законодавчих та нормативних актів він має право оскаржити рішення керівників цих прокуратур до Хмельницької обласної прокуратури чи безпосередньо до суду.

Звертаючись із письмовою заявою до Хмельницької обласної прокуратури, необхідно дотримуватись вимог статті 5 Закону України "Про звернення громадян".

Зокрема, обов'язково необхідно зазначити прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, вказати суть порушеного питання, зауваження, пропозиції чи скарги.

 

Крім того, звернутися до Хмельницької обласної прокуратури Ви можете:
      1) з письмовим зверненням:
          – поштою на адресу Хмельницької обласної прокуратури: пров. Військоматський, 3, місто Хмельницький;
          – через скриньку за адресою: пров. Військоматський, 3, місто Хмельницький; (хол адміністративної будівлі);
          – шляхом подання звернення на електронну пошту [email protected];
          – зателефонувавши на телефон «гарячої лінії».
      2) із запитами на публічну інформацію:
          – через скриньку за адресою: пров. Військоматський, 3, місто Хмельницький; (хол адміністративної будівлі);
          – поштою на адресу Хмельницької обласної прокуратури: пров. Військоматський, 3, місто Хмельницький;
          – на електронну пошту: [email protected];
          – зателефонувавши за номером телефону (0382)-75-51-48, (0382)-75-51-49.

Графік прийому