Керівник Хмельницької обласної прокуратури


ОЛІЙНИК ОЛЕКСІЙ ЛЕОНІДОВИЧ

 

Народився 25 серпня 1980 року у м. Хмельницькому.

 


Одружений, виховує сина та доньку.

 


Навчався у Хмельницькому університеті управління та права ім. Леоніда Юзькова та Одеській національній юридичній академії.

 


Свою трудову діяльність розпочав у 2002 році з посади помічника прокурора Деражнянського району Хмельницької області.

 

 

Працював помічником Хмельницького міжрайонного природоохоронного прокурора; помічником прокурора м. Хмельницького; прокурором відділу нагляду за додержанням природоохоронного законодавства прокуратури Хмельницької області; помічником прокурора Хмельницької області з питань нагляду за додержанням природоохоронного законодавства; заступником начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Хмельницької області; начальником відділу нагляду за виконанням законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та досудовим слідством управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Хмельницької області; начальником відділу нагляду за додержанням законів у сфері протидії корупції та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Хмельницької області; Старокостянтинівським міжрайонним прокурором Хмельницької області; першим заступником керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Хмельницької області; прокурором відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України (з місцем дислокації у прокуратурі Вінницької області); прокурором відділу організації процесуального керівництва та підтримання публічного обвинувачення у територіальних підрозділах управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Департаменту організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням органів поліції і фіскальної служби та у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Офісу Генерального прокурора; прокурором відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

 

 


З 11 вересня 2020 року - керівник Хмельницької обласної прокуратури.


Перший заступник керівника Хмельницької обласної прокуратури

 


ГРИЦЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

 

 Народився 4 червня 1973 року в м. Коростень Житомирської області.

 


Після здобуття освіти у Київському державному університеті ім. Тараса Шевченка, працював юристом АТ «Коростенський фарфор» Житомирської області.

 


Прокурорську діяльність почав у 1997 році з посади стажиста прокуратури м. Житомира. Далі працював помічником прокурора Житомирського району; прокурором відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Житомирської області; прокурором Малинського району; Корольовського району м. Житомира; першим заступником прокурора  м. Житомира та заступником прокурора Донецької області; заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, Головного управління  процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України; заступником прокурора Хмельницької області.

 


25 вересня 2020 року призначений на посаду першого заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури.

 


Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня, «Почесний працівник прокуратури України».


Заступник керівника Хмельницької обласної прокуратури


СІРИК ДЕНИС СЕРГІЙОВИЧ

 

Народився 19 листопада 1980 року у с. Бабаї Харківського району Харківської області.

 


Одружений, виховує доньку.

 


Вищу юридичну освіту здобув у Національній юридичній академії України ім. Ярослава Мудрого.

 


Свою трудову діяльність розпочав у 2001 році з посади помічника прокурора м. Суми.

 


Працював слідчим прокуратури Сумського району; прокурором відділів прокуратури Сумської області, заступником Сумського транспортного прокурора; прокурором та старшим прокурором відділів Генеральної прокуратури України; прокурором відділу, начальником відділу та начальником управління прокуратури Черкаської області; заступником прокурора Чернігівської області; начальником відділів прокуратури Сумської області; заступником прокурора Львівської області.

 


29 вересня 2020 року призначений на посаду заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури.

 


Нагороджений нагрудними знаками «За сумлінну службу в органах прокуратури», «Почесний працівник прокуратури України».


Заступник керівника Хмельницької обласної прокуратури


САМБІР ОЛЕКСАНДР ІГОРОВИЧ

 

Народився 27 жовтня 1984 року на Миколаївщині.

 


Навчався у Національному університеті державної податкової служби України та Національній академії прокуратури України.

 


В органах прокуратури працює з 2007 року.

 


Працював помічником прокурора Доманівського району Миколаївської області, старшим слідчим прокуратури, помічником прокурора, прокурором прокуратури Миколаївського району; прокурором прокуратури Центрального району м. Миколаєва, прокурором Миколаївської місцевої прокуратури №1 Миколаївської області; прокурором відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури управління внутрішньої безпеки Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та Офісу Генерального прокурора.

 


30 вересня 2020 року призначений на посаду заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури.