Прокурор Хмельницької області

державний радник юстиції 3 класу


СИНИШИН ОЛЕГ РОМАНОВИЧ

    Народився 21 вересня 1976 року у м. Коломия Івано-Франківської області.

    Одружений. Має сина.

    Юридичну освіту здобув у Львівському державному університеті ім. Івана Франка, після закінчення якого у 1998 році почав свою трудову діяльність з посади слідчого Львівської транспортної прокуратури. Працював слідчим прокуратури Городоцького району Львівської області, заступником прокурора Сихівського району м.Львова, прокурором Жидачівського району, начальником відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство, начальником слідчого управління та організаційно-контрольного відділу прокуратури Львівської області, старшим прокурором відділу організації роботи і контролю виконання організаційно-контрольного управління Головного управління організаційного  та правового забезпечення Генеральної прокуратури України, старшим помічником Генерального прокурора України.

    З липня 2014 року - прокурор Хмельницької області.

   Нагороджений нагрудними знаками "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" ІІ ступеня, "За сумлінну службу в органах прокуратури" та "Почесний працівник прокуратури України".


Перший заступник прокурора Хмельницької області

 старший радник юстиції


РОМАСЬ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

      Народився 10 жовтня 1972 року у м.Старокостянтинів Хмельницької області.

Навчався у Національному університеті імені Тараса Шевченка. З 1997 року працював в органах прокуратури Хмельниччини на посадах помічника прокурора Старокостянтинівського району, старшого прокурора, заступника начальника та начальника відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури області, начальника управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області, прокурора міста Кам’янця-Подільського, заступника та першого заступника прокурора Хмельницької області, прокурора Херсонської області.

З 23 червня 2016 року – перший заступник прокурора Хмельницької області.

Генеральним прокурором України йому оголошено Подяку із врученням нагрудних знаків «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» І та ІІ ступенів, Почесний працівник прокуратури України.


 


Заступник прокурора Хмельницької області

старший радник юстиції


НАГРЕБЕЦЬКИЙ СЕРГІЙ СТАНІСЛАВОВИЧ

    Народився 20 липня 1975 року у м.Сургут Тюменської області.

    У 2000 році закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка. Працював слідчим прокуратури Волочиського району, заступником прокурора Хмельницького району, прокурором та старшим прокурором відділу нагляду за розслідуванням кримінальних справ слідчими органів прокуратури прокуратури Хмельницької області, прокурором Красилівського району, Старокостянтинівським міжрайонним прокурором, старшим прокурором відділу організації роботи і контролю виконання організаційно-контрольного управління Головного управління організаційного та правового забезпечення Генеральної прокуратури України, заступником начальника відділу аналітичного забезпечення діяльності керівництва управління організаційного та правового забезпечення Генеральної прокуратури України.

    25 грудня 2014 року призначений заступником прокурора Хмельницької області.

    Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІІ ступеня, «За сумлінну службу в органах прокуратури» та «Почесний працівник прокуратури України».


Заступник прокурора Хмельницької області

старший радник юстиції


МАРТИНЮК ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ

     Народився 9 липня 1977 року с.Борисів Ізяславського району Хмельницької області.

     Вищу юридичну освіту здобував в Ужгородському державному університеті та Національній академії прокуратури України.

     В органах прокуратури працює з 2000 року на посадах помічника та старшого помічника прокурора Ізяславського району, прокурора та начальника відділу захисту майнових, інших особистих прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Хмельницької області, прокурора Ізяславського району, Шепетівського міжрайонного прокурора, прокурора міста Хмельницького,  заступника прокурора Хмельницької області, прокурора Тернопільської області.

     5 липня 2016 року призначений заступником прокурора Хмельницької області.

     Нагороджений нагрудними знаками „Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури” ІІ та ІІІ ступенів, "Почесний працівник прокуратури  України".
   

 


Заступник прокурора Хмельницької області

старший радник юстиції

 


ГРИЦЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

     Народився 4 червня 1973 року в м.Коростень Житомирської області.

    Після закінчення у 1994 році  Київського державного університету ім. Тараса Шевченка, працював юристом АТ "Коростенський фарфор" Житомирської області. Прокурорську діяльність почав у 1997 році з посади стажиста прокуратури м. Житомира. Далі працював помічником прокурора Житомирського району, прокурором відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів прокуратури Житомирської області, прокурором Малинського району, Корольовського району м. Житомира, першим заступником прокурора  м. Житомира та заступником прокурора Донецької області,  заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, Головного управління  процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури Генеральної прокуратури України.

    22 вересня 2015 року призначений заступником прокурора Хмельницької області.

    Нагороджений нагрудними знаками "Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури" ІІ ступеня, «Почесний працівник прокуратури України».