05.10.2023 За вимагання грошей та збут наркотиків судитимуть трьох учасників організованого злочинного угрупування (ФОТО)![]() За даними слідства, організував діяльність неодноразово судимий мешканець Нетішина. Як спільників залучив осіб з кримінальним досвідом, з якими познайомився під час спільного перебування у місцях позбавлення волі.
Зловмисники знайшли чоловіка, якого змушували постачати та збувати метадон. У разі відмови - погрожували або ставили на так званий «лічильник» - 5-10 тисяч гривень щомісяця. Аби підняти вартість «товару», подрібнювали пігулки до порошкоподібного стану. Надалі збували PVP та метадон серед наркозалежних та інших осіб методом «з рук у руки».
Окрім того під час обшуків в організатора угрупування виявили зброю та боєприпаси, які він зберігав без передбаченого законом дозволу.
Лідера організованої злочинної групи судитимуть за ч. 4 ст. 189 (вимагання) та ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин) ч. 4 ст. 149 (торгівля людьми), ч. 2 ст. 263 КК України (незаконне зберігання зброї та боєприпасів) КК України. Одного спільника - за ч. 4 ст. 189 (вимагання) та ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин) КК України. Ще одного фігуранта – за ч. 3 ст. 307 КК України.
Усі обвинувачені знаходяться під вартою.
Досудове розслідування здійснювалось слідчим управлінням ГУНП в Хмельницькій області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України.
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 728 |