Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.07.2023

За позовом прокуратури хмельницьке товариство сплатить Кам’янець-Подільській міській раді понад 320 тис грн штрафних санкцій за неналежне виконання умов договору про закупівлю дизельних генераторів

Господарський суд Хмельницької області задоволив позов Хмельницької обласної прокуратури про стягнення з хмельницького товариства понад 320 тис грн штрафних санкцій за неналежне виконання умов договору про закупівлю дизельних генераторів.
 
Наприкінці 2022 року між Кам’янець-Подільською міською радою та товариством укладено договір про закупівлю дизельних генераторів на суму майже 5 млн грн для забезпечення безперебійного функціонування критичної інфраструктури міста Кам’янця-Подільського в умовах воєнної агресії російської федерації.
 
Однак, після одержаного авансу у сумі понад 1,7 млн. грн постачальник так і не передав генератори органу місцевого самоврядування. 
 
Реагуючи на вказані порушення, прокурори звернулись з позовом до суду.
 
За результатами розгляду позовної заяви суд зобов’язав суб’єкт господарювання сплатити на користь міської ради 328 тис грн штрафних санкцій.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 3589