Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.07.2023

85 тисяч гривень штрафу з конфіскацією та знищенням вилученого - за незаконний збут фальсифікату засуджено жителя Хмельниччини (ФОТО)

За публічного обвинувачення Хмельницької обласної прокуратури судом визнано винним жителя Теофіпольщини у придбані, зберіганні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 1 ст. 204 КК України).
 
За даними слідства, чоловік купував незаконно виготовлені алкогольні напої та тютюнові вироби та збував через мережу магазинів на території одного з районів області.
 
За місцями зберігання та збуту продукції виявлено та вилучено з обігу понад 150 літрів підробленого алкоголю під виглядом горілки та понад 2000 пачок цигарок різних найменувань на суму близько 125 тис грн.
 
Відповідно до висновків експертних досліджень вказані алкогольні напої та тютюнові вироби не відповідають вимогам ДСТУ. Продаж на території України таких товарів законодавством заборонено.
 
Засуджений повністю розкаявся у вчиненому та визнав свою вину.
 
Вироком Теофіпольського районного суду йому призначено покарання у виді штрафу в розмірі 85 тис грн з конфіскацією та знищенням вилученого фальсифікату.
 
Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.
 
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 627