Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.06.2023

Стан протидії дитячій злочинності, захист прав та інтересів дітей обговорили на спільній нараді в Хмельницькій обласній прокуратурі (ФОТО)

В Хмельницькій обласній прокуратурі проведено спільну нараду керівників правоохоронних та інших державних органів, на якій обговорено стан дотримання вимог законодавства, спрямованого на попередження правопорушень в молодіжному середовищі, додержання конституційних прав неповнолітніх у кримінальному провадженні.
 
До заходу долучилися представники обласної та окружних прокуратур, Хмельницької ОВА, ГУНП в Хмельницькій області, філії Державної установи «Центр пробації», Хмельницького обласного центру соціальних служб, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.
 
«Наразі в області зафіксовано ріст дитячої злочинності, що вимагає відповідної реакції від правоохоронних та уповноважених державних органів», - зауважив керівник прокуратури Олексій Олійник. При цьому додав, що лише у співпраці органів, на які держава поклала обов’язок по забезпеченню законності серед неповнолітніх, ми зможемо захистити і допомогти кожній конкретній дитині.
 
На даний час в області 1342 дитини виховуються в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах, 1832 дитини мають статус сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.
 
Під час наради присутні визначили ряд проблемних питань, над вирішенням яких спільно працюватимуть у подальшому.
 
За результатами розроблено спільний план заходів, реалізація яких має сприяти запобіганню, виявленню та припиненню злочинів щодо неповнолітніх, захисту їх конституційних прав під час кримінального провадження та забезпечення ефективного розслідування кримінальних правопорушень, вчинених неповнолітніми.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 322