Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
12.06.2023

Двох «фанатів росії» засуджено на Хмельниччині

За публічного обвинувачення Хмельницької обласної прокуратури винними у вчиненні колабораційної діяльності та діях, спрямованих на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади визнано кам’янчанку (ч. 1 ст. 111-1 КК України) та жителя м. Нетішин (ч. 2 ст 109 КК України).
 
Одна з засуджених зі своєї сторінки в соціальній мережі «Однокласники» здійснювала репости та ставила «вподобайки» публікаціям в підтримку дій держави-агресора.
 
Жінка публічно заперечувала поширення державного суверенітету на тимчасово окупованій території України та факт збройної агресії.
 
Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду їй призначено узгоджене в межах угоди про визнання винуватості покарання у виді 10 років позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в органах державної влади та місцевого самоврядування.
 
Інший «фанат путіна» закликав «брати автомати і йти на Київ», таким чином підбурював захоплювати державну владу в Україні та «розігнати Верховну Раду».
 
Вироком Нетішинського міського суду йому призначено узгоджене в межах угоди про визнання винуватості покарання у виді 2 років позбавлення волі, з призначенням іспитового терміну на рік.
 
Досудове розслідування проводилось слідчими Управління СБУ в області.
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 495