Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
08.06.2023

Завдяки реагуванню ювенальних прокурорів випускники навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, будуть забезпечені одноразовою грошовою допомогою

За втручання прокуратури випускникам загальноосвітніх навчальних закладів Хмельниччини, які мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, мають нарахувати та виплатити одноразову державну допомогу.
 
Встановлено, що відділ освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради не виплачував дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади громади, одноразову державну допомогу у розмірі шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку.
 
Випускникам, які закінчили навчання у 2021-2022 роках, не нараховано та не виплачено понад 95 тис грн.
 
Щоб усунути вказані порушення та забезпечити усіх дітей зазначеної категорії правом на одержання вказаної допомоги, Волочиська окружна прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом.
 
Хмельницький окружний адміністративний суд задовольнив позовні вимоги прокурора та зобов’язав структурний підрозділ селищної ради нарахувати та виплатити вказані кошти.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 533