11.05.2022

За принципової позиції Хмельницької окружної прокуратури на потреби Збройних сил України передано ще один транспортний засіб

За публічного обвинувачення Хмельницької окружної прокуратури суд визнав винним трьох хмельничан у вчиненні замаху на крадіжку за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України).
 
За даними слідства, у 2020 році троє працівників локомотивного депо злили з паливної системи локомотива майже тонну пального.
 
Однак коли почали переносити каністри з дизелем до автомобіля, який належав одному із співучасників, були затримані працівниками воєнізованої охорони АТ «Укрзалізниця».
 
Вироком Ярмолинецького районного суду їх було визнано винними у замаху на вчинення злочину, а автомобіль «RENAULT Trafic» - повернуто власнику.
 
Не погоджуючись з вироком суду, в частині вирішення долі речового доказу, прокурори оскаржили його в апеляційному порядку.
 
За результатами апеляційного розгляду автомобіль «RENAULT Trafic» вартістю майже 350 тис грн конфісковано та передано на потреби Збройних сил України.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 386