24.09.2021

Роботу Хмельницької обласної прокуратури відзначено подякою (ФОТО)

Сьогодні, 24 вересня, керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник отримав від засновника громадської організації та головного редактора інформаційного агентства «Україна по-арабськи» Мохаммада Фараджаллах подяку за відстоювання інтересів представників національної меншини в Україні.
 

Нагадаємо, за процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури та належного підтримання публічного обвинувачення у суді доведено вину двох чоловіків у вчиненні замаху на вбивство з корисливих мотивів уродженця Королівства Саудівської Аравії, який уже тривалий час проживає в Україні (ч. 3. ст. 15, п. п. 6, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України).

Засуджені познайомились із потерпілим у м. Харків.

Один зі спільників – 25-річний мешканець Хмельниччини, працював на орендованому в нього автомобілі водієм таксі, інший – 27-річний харків’янин, мешкав у належному йому хостелі.

Перший заборгував 2 тис доларів США, які взяв у потерпілого для придбання автомобіля, другий – мав борг за проживання.

Аби не повертати те, що завинили, зловмисники вирішили позбавити іноземця життя. Для цього вони запаслись вогнепальною зброєю та під приводом передачі нібито купленого для нього автомобіля виманили чоловіка у Шепетівський район. Вбити жертву планували дорогою, посеред лісу.

За щасливим збігом обставин потерпілому вдалось ухилитись від пострілу, завдяки чому куля зачепила тільки скроню, та втекти з місця злочину.

Його життя врятовано завдяки своєчасно наданій кваліфікованій медичній допомозі.

Вироком Ізяславського районного суду 07.09.2021 нападників засуджено до 11 та 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 

Аналогічну відзнаку вручено і прокурору, котрий підтримував публічне обвинувачення у кримінальному провадженні – Костянтину Майстру.
 

Мохаммад Фараджаллах подякував прокурорам за проведену роботу та відзначив, що вона сприяє відчуттю захищеності для усіх мешканців країни, незалежно від національності чи етнічної приналежності.
 

В свою чергу Олексій Олійник подякував за візит та відзначив, що кожен вирок – це результат злагодженої роботи усіх правоохоронних органів, які спільно докладають зусилля для відновлення порушених інтересів та забезпечення притягнення винних осіб до відповідальності.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 619