31.05.2021

Хмельницькою обласною прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом неправомірного розпорядження майном виправної колонії

Хмельницькою обласною прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовими особами службовим становищем).
 

В межах реалізації функції нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, прокурорами у взаємодії із співробітниками Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області виявлено факт неправомірного розпорядження державним майном.
 

Службовими особами державного підприємства кримінально-виконавчої служби з приховуванням фактичних орендних відносин у користування суб’єкта господарювання передано приміщення складу площею майже 1,5 тис м кв.
 

Повноважень розпоряджатись нерухомістю без відома та погодження Міністерства юстиції України, а також Регіонального відділення Фонду державного майна України по Хмельницькій області вони не мали.
 

Внаслідок цього за попередніми підрахунками до бюджету не надійшло більше 800 тис грн.
 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 717