31.07.2020

На Хмельниччині прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення більше чверті мільйона гривень, призначених на ремонт будинку культури

Органами прокуратури спільно з іншими правоохоронними органами вживаються заходи до виявлення та розкриття правопорушень у сфері бюджетних відносин.

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою спільно із співробітниками управління Служби безпеки України в області виявлено факт привласнення бюджетних коштів, виділених на капітальний ремонт будинку культури в одному із сіл Дунаєвецького району.

Встановлено, що виконавцем вказаних робіт є підприємство, яке у 2018 році взяло на себе зобов’язання провести роботи вартістю 6,5 млн гривень.

Вивченням стану фактичного виконання ремонтних робіт встановлено невідповідність їх обсягів задекларованим у кошторисній документації та актах виконаних робіт.

Внаслідок цього за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено близько 275 тис гривень.

«За вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 191 (привласнення чужого майна, вчинене у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України», - повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Вятровський.

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Дунаєвецького відділу ГУНП в області.

На даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 386