27.02.2020

Мешканця м. Старокостянтинів судитимуть за зайняття гральним бізнесом

За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури слідчим відділом Старокостянтинівського відділу Головного управління Національної поліції в області завершено досудове розслідування кримінального провадження за фактом функціонування у м. Старокостянтинів забороненого законодавством грального закладу.
 

Діяльність закладу припинена правоохоронцями у червні 2018 року.
 

За результатами проведеного санкціонованого обшуку виявлено та вилучено 6 одиниць комп’ютерної техніки та інше обладнання, за допомогою якого надавались заборонені послуги, а також кошти в сумі 6 тис грн.
 

Встановлено, що організатором грального бізнесу є мешканець м. Старокостянтинів, який під виглядом розповсюдження державних миттєвих лотерей облаштував ігровий зал, в якому надавались послуги з доступу до азартних ігор.
 

Як повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Мирослав Попадюк, обвинувальний акт відносно вказаної особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом) направлено для розгляду до Старокостянтинівського районного суду.
 
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 534