27.02.2020

Правоохоронцями Хмельниччини припинено діяльність грального закладу у м. Кам’янці-Подільському (ФОТО)

Правоохоронними органами області продовжується робота з припинення діяльності на території області заборонених законом гральних закладів.
 

Працівниками Кам’янець-Подільської  місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), досудове розслідування у якому здійснюється слідчим відділом Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.
 

В межах вказаного провадження, 26 лютого цього року, у місті Кам’янці-Подільському викрито підпільний гральний заклад.
 

У ході обшуку, проведеного у приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено та вилучено 9 одиниць комп’ютерної техніки.
 

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратур Євген Іванов, на даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.
 

З метою забезпечення збереження речових доказів та подальшого проведення відповідних експертиз, до суду скеровано клопотання про накладення на вилучене майно арешту.
 
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 173