07.10.2019

За принципової позиції прокуратури трьох мешканців Ізяславського району засуджено за умисне вбивство

За апеляційного реагування прокуратури, Хмельницьким  апеляційним судом скасовано вирок Ізяславського районного суду та ухвалено новий вирок у справі за фактом вбивства мешканця с. Комин Ізяславського району.
 

У результаті проведеного, за процесуального керівництва Шепетівської місцевої прокуратури слідчим відділом Ізяславського відділення поліції Славутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, досудового розслідування встановлено, що у вересні 2016 року посеред ночі троє молодиків, змовившись між собою, з метою вбивства проникли в будинок потерпілого.
 

Шляхом нанесення численних ударів заздалегідь приготовленою палицею, зловмисники спричинили 44-річному чоловіку множинні травми і переломи, що і стали причиною смерті.
 

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Олексій Луговий, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаних осіб у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених п. 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене за попередньою змовою групою осіб), ч. 1 ст. 162 (незаконне проникнення до житла) КК України.
 

Враховуючи обставини вчинення злочинів засудженим призначено покарання у виді 14, 11 та 10 років позбавлення волі відповідно.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 695