03.10.2019

На Хмельниччині колишнього голову сільської ради засуджено за привласнення бюджетних коштів

Працівниками Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури в суді доведено вину колишнього голови однієї із сільських рад Кам’янець-Подільського району у привласненні бюджетних коштів шляхом зловживання службовим становищем.
 

За результатами досудового розслідування, проведеного за процесуального керівництва місцевої прокуратури слідчим відділом районного відділення Кам’янець-Подільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області, встановлено, що посадовець, всупереч вимогам законодавства, без винесення на розгляд сесії сільської ради, самостійно видав рішення про власне преміювання у 2016 році.
 

Аби приховати факт підробки рішення, він надав вказівку секретарю внести його до протоколу відповідної сесії.
 

За результатами таких неправомірних дій сільський голова встиг привласнити з бюджету 4 тис грн, а потім був викритий правоохоронцями.
 

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Олександр Гончар, стороною обвинувачення у суді доведено вину особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України (привласнення чужого майна шляхом зловживання особою своїм службовим становищем).
 

Засудженому призначено покарання у виді 2 з половиною років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 2 роки.
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 560