17.05.2019

За втручання прокуратури щорічний розмір орендної плати за використання 7 га землі у м. Волочиськ становитиме майже 600 тис грн

Органи прокуратури, реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, продовжують активну роботу щодо збільшення надходжень до бюджету та забезпечення законності у сфері земельних відносин.
 

Городоцькою місцевою прокуратурою виявлено факти суттєвого заниження орендних платежів за використання земельних ділянок комунальної власності, розташованих у м. Волочиськ.
 

З’ясовано, що два товариства для розміщення промислових приміщень використовують дві ділянки загальною площею майже 7 га, а нормативно-грошова оцінка та відповідно орендна плата за землю, визначені договорами оренди, є заниженими.
 

У зв’язку із цим, Городоцькою місцевою прокуратурою перед Волочиською міською радою ініційовано питання про приведення їх у відповідність до вимог законодавства.
 

За результатами проведеної роботи орендарі погодились на пропозиції міської ради та підписали додаткові угоди до договорів оренди землі.
 

Завдяки цьому орендні платежі до міського бюджету збільшено на 225 тис грн у рік.
 

Відтак, як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Юрій Туз, за втручання прокуратури щорічний розмір плати за використання 7 га землі становитиме 591 тис грн.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 387