24.04.2019

На Хмельниччині прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом розтрати майже 400 тис грн бюджетних коштів, призначених на реконструкцію системи опалення у школі

Органами прокуратури спільно з іншими правоохоронними органами вживаються заходи до виявлення та розкриття правопорушень у сфері бюджетних відносин.
 

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою спільно із співробітниками Управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України виявлено факт розтрати бюджетних коштів, виділених на реконструкцію системи опалення будівлі навчально-виховного комплексу в смт Білогір’я.
 

Встановлено, що виконавцем вказаних робіт є один із суб’єктів господарювання, який у 2017 році взяв на себе зобов’язання провести роботи на суму 1,3 млн грн.
 

Вивченням стану фактичного виконання ремонтних робіт встановлено невідповідність їх обсягів задекларованим у кошторисній документації та актах виконаних робіт.
 

Внаслідок цього за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено близько 380 тис грн.
 

Як повідомив керівник місцевої прокуратури Василь Сліпець, за вказаним фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) КК України.
 

Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Білогірського відділення Красилівського відділу Головного управління Національної поліції в області.
 

На даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 745