16.01.2019

За принципової позиції прокуратури восьмеро осіб, які до смерті побили місцевого мешканця, відбуватимуть покарання у виді позбавлення волі

За результатами оскарження прокуратурою Хмельницької області попередніх рішень судів у резонансному кримінальному провадженні за фактом нанесення у 2010 році смертельних тілесних ушкоджень відвідувачу одного із нічних клубів в обласному центрі, Хмельницьким апеляційним судом винесено вирок, яким винних осіб засуджено до реального покарання.
 

Стороною обвинувачення у суді доведено, що засуджені, більшість із котрих боксери, упродовж 2009-2010 років вчиняли хуліганські дії відносно відвідувачів та працівників нічних клубів міста Хмельницького, спричиняючи їм без будь-яких на те підстав тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
 

Крім того, у липні 2010 року поблизу нічного клубу «Токіо» вони з особливою жорстокістю побили місцевого жителя, завдавши йому десятки ударів. За висновком експертизи 23 удари виявились не сумісними із життям потерпілого.
 

Вироком Хмельницького апеляційного суду 8 осіб визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене групою осіб, що спричинило смерть потерпілого), ч.ч. 2, 3 ст. 296 (хуліганство, вчинене групою осіб, а також що супроводжувалось опором громадянам, які припиняли хуліганські дії) Кримінального кодексу України.
 

Засудженим призначено остаточне покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 років 6 місяців до 9 років.
 

У залі суду осіб, які підлягають направленню до місць відбування покарання, взято під варту.
 

Також на користь потерпілих із засуджених стягнуто 625 тис. грн. моральної шкоди.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 533