19.05.2017 На Хмельниччині під час одержання неправомірної вигоди в розмірі понад 50 тис грн викрито голову сільської ради та посадовця землевпорядної організації (ФОТО)![]() Сільський голова та землевпорядник вимагали від місцевого жителя, учасника АТО, неправомірну вигоду в загальному розмірі 2 тис. доларів США за погодження дозвільної документації щодо виділення двох земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства по 2 га кожна та подальше сприяння у позитивному вирішенні зазначеного питання в Головному управлінні Держгеокадастру в області. Правоохоронцями викрито посадову особу органу місцевого самоврядування та посадовця землевпорядної організації безпосередньо під час одержання ними обумовлених сум неправомірної вигоди в розмірі 10,5 тис. грн. та 43 тис. грн. відповідно. Неправомірно одержані кошти вилучено. ![]() За вказаним фактом місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, поєднаному з вимаганням неправомірної вигоди). Досудове розслідування вказаного кримінального провадження здійснюється слідчим відділом Віньковецького відділення поліції Городоцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області за процесуального керівництва місцевої прокуратури. На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, та вирішується питання щодо повідомлення зловмисникам про підозру та обрання запобіжного заходу. Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна. ![]() ![]() ![]() Прес-служба прокуратури Хмельницької області
|
кількість переглядів: 2530 |