Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.07.2024

Прокурор Летичівської окружної прокуратури Олександр Політіка: «Був впевнений, що загину як не сьогодні – то завтра»

Політіка Олександр завжди був суворим захисником закону. Життя присвятив правосуддю і боротьбі зі злочинністю. Однак, одного дня все змінилось.
 
Олександр народився у листопаді 1990 року у м. Славута. В органах прокуратури працює з 2013 року. Одружений, виховує доньку.
 
Коли у 2014 році наша країна опинилась в історичних випробуваннях, Олександру не вистачило сміливості покинути кар’єру. Та коли почалось повномаштабне вторгнення, зрозумів, що не пробачить собі, якщо не піде на фронт.
 
У травні 2022 року Сашко долучився до розвідувальної роти. Зараз несе службу у взводі снайперів. Вже на другий день після від’їзду з дому прийняв участь у першому бою.
 
Жорстокі зіткнення у Вугледарі стали реальним випробуванням для Олександра: «Ентузіазму і азарту не було меж. Азартом і компенсував відсутність навичок. Зброї і боєкомплекту було вдосталь. Стріляв у бік ворога з усього, що знаходив на позиціях. Був впевнений, що загину як не сьогодні – то завтра».
 
Декілька разів отримував осколкові поранення, опіки та контузії: «Найскладнішим днем на передовій був бій під Авдіївкою. Мені не вдалось вберегти багатьох побратимів».
- Війна обов’язково завершиться нашою Перемогою! І тоді я подякую побратимам, обстукаю берці об «забор кремля» і нарешті висплюсь.
Ця війна назавжди змінила Олександра, перетворивши його з прокурора на справжнього захисника своєї країни і приклад для інших!
 
  
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 78