20.09.2022 За реагування прокуратури до обласного бюджету буде повернуто понад 280 тис грнЗа результатами розгляду позову Хмельницької обласної прокуратури до бюджету Хмельницької обласної ради буде повернуто надмірно сплачені кошти у сумі понад 280 тис грн за закупівлю електроенергії для закладу охорони здоров’я.
Встановлено, що між Хмельницьким обласним закладом з надання психіатричної допомоги та хмельницьким товариством укладено договір поставки електроенергії на суму майже 3,8 млн грн.
У подальшому сторонами укладено декілька додаткових угод, якими збільшено ціну за електричну енергію та зменшено об’єми її постачання. Насправді ж ціни на ринку в той період зменшилися.
Як наслідок, закладом охорони здоров’я безпідставно перераховано понад 280 тис грн.
Господарським судом Хмельницької області позов прокуратури задоволено в повному обсязі – кошти підлягають поверненню до обласного бюджету.
Рішення суду набрало законної сили.
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
|
кількість переглядів: 998 |