Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.03.2022

Мовчання породжує наслідки: прокуратура Хмельниччини закликає усіх повідомляти про факти жорстокого поводження окупантами з мирним населенням

Правоохоронцями Хмельниччини документуються усі випадки катувань, вбивств та жорстокого поводження військовослужбовцями країни агресора з мирним населенням за повідомленнями громадян, які евакуювались з територій де тривають бойові дії.

Відтак, за період збройної агресії в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 11 таких кримінальних проваджень.

До прикладу, 01.03.2022 року на трасі сполученням Київ – Житомир, поблизу с. Березівка, військовослужбовці, рухаючись в складі колони збройних сил російської федерації, здійснили обстріл автомобіля, який рухався в зустрічному напрямку, внаслідок чого на місці події вбито водія та поранено двох пасажирів.

Також 07.03.2022 року на лінію 102 Кам’янець-Подільського районного управління поліції надійшло повідомлення від жителя м. Кам’янця-Подільського про те, що в смт Гостомель Київської області військовослужбовці збройних сил Російської Федерації взяли у полон його сина, цивільну дружину та тещу.
«Просимо усіх хто зумів втекти з пекла, яке влаштував ворог у наших містах у безпечніше місце та став свідком або потерпілим від жорстокого поводження з мирним населенням – повідомляти до правоохоронних органів наявну інформацію. Ми вживаємо максимальних заходів щодо зібрання доказів вчинення звірств агресором на нашій території. Усі вони невдовзі постануть перед судом, якщо до того часу не погинуть на нашій землі. Слава Україні!» - закликає керівник Хмельницької обласної прокуратури Олексій Олійник.

Телефони «гарячої лінії»:
- ГУНП в Хмельницькій області: 102, 0673800155 (Telegram)
- Хмельницької обласної прокуратури: (0382) 755-148, 755-149
- Офісу Генерального прокурора: (096) 755-02-40
(Viber, WhatsApp, Telegram, Signal); електронна пошта: [email protected]
WARCRIMES.GOV.UA - головна платформа збору доказів злочинів РФ

кількість переглядів: 11