Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
16.01.2021

На Хмельниччині викрито особу, яка за 3 тис доларів США намагались підкупити слідчого (ФОТО)

Прокуратурою спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується робота з викриття корупційних правопорушень, спрямована не лише на виявлення випадків одержання неправомірної вигоди, а й на фіксування фактів її надання.
 

За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури, слідчими Хмельницького районного відділення Хмельницького відділу ГУНП в області у взаємодії із працівниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та співробітниками управління КОРД задокументовано факт надання неправомірної вигоди правоохоронцю.
 

Намагаючись уникнути кримінальної відповідальності за вчинення на території Хмельницького району кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом зброї та наркотичних речовин, зловмисник вирішив підкупити правоохоронців, надавши неправомірну вигоду за закриття кримінального провадження.
 

За вирішення вказаного питання він запропонував неправомірну вигоду в розмірі 3 тис доларів США виконувачу обов’язків заступника начальника Хмельницького районного відділення поліції – начальнику слідчого відділення.
 

Про таку пропозицію правоохоронець повідомив своє керівництво та прокуратуру, якою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369 (надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище) Кримінального кодексу України.
 

Учора, 15 січня 2021 року, після передачі правоохоронцю частини неправомірної вигоди в сумі 1 тис доларів США особу затримано у порядку    ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, а кошти вилучено.
 

На даний час в рамках досудового розслідування проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.
 

Також вирішується питання щодо повідомлення викритій особі про підозру та обрання запобіжного заходу.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1836