Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
06.01.2021

Хмельницька обласна прокуратура оскаржує результати публічної закупівлі на суму 7,5 млн грн

Прокуратурою виявлено порушення законодавства при проведенні публічних закупівель робіт з капітального ремонту центру надання соціально-культурних та адміністративних послуг на території Славутського району.
 

У липні минулого року за результатами відкритих торгів між сільською радою та фізичною особою-підприємцем укладено договір про закупівлю, відповідно до якого останній взяв на себе зобов’язання виконати роботи за 7,5 млн грн.
 

Разом з тим встановлено, що під час тендерної процедури замовником відхилено більш вигідні пропозиції решти учасників. Запропонована ціна інших суб’єктів господарювання була меншою на 210 тис грн.
 

Такими діями сільською радою як розпорядником бюджетних коштів обмежено конкуренцію, створено умови для неефективного використання бюджетних коштів, порушено принципи максимальної економії та ефективності закупівель.
 

«Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, Хмельницька обласна прокуратура у судовому порядку вимагає визнати рішення про визначення переможця та укладений із ним договір недійсними», - повідомив начальник управління представництва інтересів держави у суді обласної прокуратури Андрій Гаврилик.
 

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 1884