23.10.2020

На Хмельниччині підрядника підозрюють у шахрайському заволодінні коштами, виділеними на ремонт будинку культури

За процесуального керівництва Хмельницької місцевої прокуратури, слідчими районного відділення Хмельницького відділу поліції ГУНП в області проводиться досудове розслідування за фактом заволодіння коштами, виділеними на проведення капітального ремонту будинку культури в одному із сіл Хмельницького району.
 

Так, у 2016 році між сільською радою та фізичною особою-підприємцем укладено договір про проведення відповідних робіт вартістю 300 тис грн.
 

Виявилось, що взяті на себе зобов’язання підприємець у повному обсязі не виконав, а частиною отриманих від замовника бюджетних коштів заволодів.
 

Так, до офіційних документів про виконання будівельних робіт підрядник вніс відомості, що частково не відповідають дійсності, внаслідок чого завищив їх вартість на суму 192 тис грн.
 

Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, наразі вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах), ч. ч. 1, 4 ст. 358 (підроблення офіційного документа та його використання) Кримінального кодексу України.
 

У кримінальному провадженні вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 935