07.09.2020

Сільському голові на Хмельниччині повідомлено про підозру у зловживанні впливом

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення фактів корупційних правопорушень та притягнення винних до встановленої законодавством відповідальності.

Виконувачем обов’язків прокурора Хмельницької області Сергієм Ромасем повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом), голові однієї із сільських рад на Хмельниччині.

За процесуального керівництва прокуратури області, слідчим управлінням ГУНП в області у взаємодії із співробітниками обласного управління стратегічних розслідувань Нацполіції та управління Служби безпеки України в області, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій, задокументовано факт одержання неправомірної вигоди в розмірі 15600 грн.

Обранець громади за неправомірну вигоду пообіцяв жителю села  здійснити вплив на депутатів сільської ради при прийнятті ними рішення про виділення останньому земельної ділянки під садівництво на території Кам’янець-Подільського району.

Під час передачі вказаних коштів чоловіка викрито «на гарячому».

Підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

У кримінальному провадженні проводяться слідчі дії, спрямовані на всебічне, повне, неупереджене дослідження усіх обставин правопорушення та завершення досудового розслідування.
      
Довідково: санкція ч. 3 ст. 369-2 КК України передбачає покарання у виді   позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 477