13.01.2020

Правоохоронцями припинено діяльність грального закладу у м. Хмельницькому

Правоохоронними органами області продовжується робота з припинення діяльності на території області заборонених законом гральних закладів.
 

Працівниками Хмельницької  місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом), досудове розслідування у якому здійснюється слідчим  відділом Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.
 

Про це повідомив перший заступник керівника місцевої прокуратури Павло Маслюк.
 

В межах вказаного провадження, 11 січня цього року, у місті Хмельницькому викрито підпільний гральний заклад. Він працював без будь-яких зовнішніх розпізнавальних ознак, а клієнтів приймав за попереднім дзвінком.
 

За результатами санкціонованого судом обшуку в приміщенні, де незаконно організовано гральний бізнес, виявлено 11 одиниці комп’ютерної техніки, 10 клубних карт, відео реєстратор, касовий апарат, мобільний телефон.
 

Предмети, які використовувались у злочинній діяльності, вилучено.
 

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, а також вживаються заходи для накладення на вилучене майно арешту та встановлення осіб, причетних до вчинення вказаного злочину.
 
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 322