03.07.2019

Зловмисник, який займався незаконним рибним добувним промислом, відшкодує шкоду, завдану довкіллю

Органами прокуратури області вживаються заходи щодо стягнення до бюджету шкоди, завданої кримінальним правопорушенням.
 

Так, обвинувачами Шепетівської місцевої прокуратури в суді доведено вину мешканця Шепетівського району, який незаконного займався рибним добувним промислом на Ізяславщині.
 

Встановлено, що у травні минулого року чоловік, з метою власного збагачення та не маючи на те відповідного дозволу, на річці Горинь здійснив незаконний вилов риби різних видів забороненим знаряддям лову – рибальськими сітками.
 

За результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.249 КК України (незаконне зайняття рибним добувним промислом).
 

Засудженому призначено покарання у виді штрафу, а також конфісковано в дохід держави, окрім незаконно добутих рибних ресурсів, і  знаряддя вчиненого злочину – човен та сітки.
 

Разом з тим, як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, за позовом прокуратури судом прийнято рішення про стягнення із «горе-рибака» 26 тис грн шкоди, завданої довкіллю.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 223