08.02.2019

В апеляційному порядку прокуратура домоглась суворішого покарання грабіжнику

У серпні минулого року, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, мешканець Дунаєвецького району, раніше судимий за вчинення розбоїв, знову скоїв злочин проти власності.
 

Реалізуючи злочинний умисел на заволодіння чужим майном, у с. Миньківці Дунаєвецького району він раптово напав на жінку, яка перебувала на зупинці громадського транспорту. Схопивши потерпілу за шию, грабіжник викрав з її кишені 330 грн.
 

За результатами розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні місцевим судом обвинуваченого визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, вчинений повторно, поєднаний з насильством). Вироком суду чоловіка засуджено до покарання у виді 2 років позбавлення волі.
 

«Вважаючи таке покарання надто м’яким для раніше судимої особи, яка вже відбувала покарання у виді позбавлення волі та належних висновків для себе не зробила, прокурором рішення суду першої інстанції оскаржено в апеляційному порядку», - повідомив перший заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Юрій Вятровський.
 

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора вирок районного суду в частині призначеного покарання скасовано.
 

Відповідно до вироку Хмельницького апеляційного суду грабіжнику призначено остаточне покарання у виді 4 років позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 728