14.12.2018

Шепетівчанина, який вчинив розбійний напад на продавця продуктового магазину, засуджено до 7 років позбавлення волі

Стороною обвинувачення у суді доведено вину мешканця м. Шепетівка у вчиненні розбійного нападу.
 

Досудовим розслідуванням, проведеним під процесуальним керівництвом Шепетівської місцевої прокуратури слідчим відділом Шепетівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області, встановлено, що у квітні минулого року, неодноразово судимий, у тому числі за вчинення розбійного нападу, шепетівчанин знову вчинив особливо тяжкий злочин проти власності.
 

Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, зловмисник навідався в один із продуктових магазинів, де і спричинив конфлікт із продавцем. Надалі, висловлюючи погрози застосування фізичного насилля, а також позбавлення життя, розбійник зайшов за прилавок та намагався вирвати з руку жінки її мобільний телефон.
 

Коли жінка почала чинити опір, кривдник взяв до рук дерев’яну палицю та кухонний ніж.
 

На щастя, потерпілій вдалось утекти від зловмисника та заховатись у сусідньому підсобному приміщенні.
 

Внаслідок таких злочинних дій, розбійник заволодів коштами потерпілої в сумі 1860 грн., однак скористатись ними не встиг, оскільки був затриманий працівниками поліції на місці події.
 

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Олексій Луговий, завдяки принциповій позиції сторони обвинувачення Хмельницьким апеляційним судом особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчинений особою, яка раніше вчиняла розбій) Кримінального кодексу України.
 

Вироком суду засудженому призначено покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 945