09.10.2018

Восьмеро осіб, які займались вимаганням грошових коштів у перевізників на Хмельниччині, підозрюються у вчиненні злочинів у складі організованої групи

Прокуратурою Хмельницької області в координації з іншими правоохоронними органами продовжується системна робота з викриття діяльності злочинних угрупувань.
 

За ефективного процесуального керівництва прокуратури області, працівниками Головного управління Національної поліції в області, в результаті проведення комплексу негласних слідчих (розшукових) дій в рамках кримінального провадження викрито злочинну групу з восьми осіб, які займались вимаганням грошових коштів у водіїв маршрутних автобусів.
 

Свої злочинні дії зловмисники приховували під виглядом активної діяльності громадської організації, яку ж самі створили.
 

Так, учасники злочинної організації, спільно реалізовуючи свій злочинний умисел, спрямований на вимагання та отримання грошових коштів злочинним шляхом, погрожуючи обмеженням прав перевізників, поставили вимогу сплачувати їм 25 гривень за в’їзд на територію автовокзалу та посадку пасажирів.
 

У червні цього року діяльність злочинного угрупування припинено правоохоронцями.
 

Викритими виявились двоє, раніше судимих за аналогічні злочини, 42 та 43-річний хмельничани та молодики віком 20-25 років.
 

Наразі вказаним особам повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання, вчинене повторно, організованою групою, поєднаному з погрозою обмежити права потерпілих).
 

Стороною обвинувачення вживається комплекс заходів, спрямованих на завершення досудового розслідування.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 868