06.07.2018

За втручання Старокостянтинівської місцевої прокуратури визнано недійсними результати закупівлі продуктів харчування для школярів

Старокостянтинівською місцевою прокуратурою виявлено порушення законодавства при проведенні публічних закупівель продуктів харчування для учнів загальноосвітньої школи.
 

Встановлено, що цьогоріч між спеціальною загальноосвітньою школою – інтернатом та фізичною особою – підприємцем укладено договір про закупівлю фруктів та овочів на суму 152 тис. грн.
 

Однак, всупереч вимог законодавства у договорі купівлі-продажу не визначено яка саме це має бути продукція, а також її кількість.
 

У зв’язку із цим, встановити, які саме продукти потраплять на стіл до підопічних закладу неможливо.
 

Окрім цього, порушення принципів здійснення публічних закупівель створює умови для обмеження конкуренції та неефективного використання бюджетних коштів.
 

«Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовом про визнання договору про закупівлю продуктів недійсним», - повідомив заступник керівника Старокостянтинівської місцевої прокуратури Ярослав Лісовий.      
 
                              
Рішенням господарського суду Хмельницької області позицію прокуратури підтримано та позов задоволено, результати закупівлі продуктів харчування для школярів визнано недійсними.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 344