06.02.2018

До 15 років ув’язнення за вчинення вбивства засуджено художнього керівника сільського будинку культури на Старокостянтинівщині

Державним обвинуваченням, яке здійснювали працівники галузевого відділу прокуратури області, у суді доведено вину мешканця Старокостянтинівського району, який вбив односельчанку.
 

Конфлікт між художнім керівником сільського будинку культури та бібліотекарем був тривалим. Під час суперечок, які виникали на ґрунті особистих неприязних відносин, чоловік неодноразово погрожував «своєму опоненту» фізичною розправою.
 

У червні минулого року, маючи намір вбити людину, він взяв шматок металу та прийшов на робоче місце потерпілої. Коли бібліотекар вийшла зі свого кабінету, зловмисник силоміць заштовхав її до підсобного приміщення та, діючи з особливою жорстокістю, почав наносити їй численні удари в голову. Жінка намагалась втекти та, рятуючи своє життя, прикривала голову руками, однак кривдник продовжував наносити удари доти, доки вона не померла.
 

Розуміючи наслідки скоєного та намагаючись уникнути відповідальності, чоловік забрав знаряддя злочину та втік з місця події, однак того ж дня був затриманий працівниками поліції.
 

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Сергій Наконечний, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 4 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство, вчинене з особливою жорстокістю).
 

Вироком Старокостянтинівського районного суду, який наразі законної сили не набрав та може бути оскаржений в апеляційному порядку, засудженому призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1184