Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
03.04.2015

На Хмельниччини направлено до суду кримінальне провадження щодо стрілка-розвідника «ДНР» (ФОТО)

    Прокуратурою Хмельницької області затверджено обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя м.Шепетівка за ч.1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та терористичній групі) та ч.1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.
    Зазначене провадження у стислі строки розслідувано слідчим відділом УСБУ в області за процесуального керівництва групи прокурорів прокуратури області.
    Нагадаємо, досудовим розслідуванням встановлено, що 38-річний мешканець Хмельниччини, будучи неодноразово судимим за вчинення насильницьких злочинів, у червні 2014 року вступив до незаконного терористичного формування «ДНР» через його представника у мережі Інтернет. Від бойовиків отримав посвідчення члена «ДНР», зброю, військову форму та умовний позивний «Фіма». Надалі, пройшовши спецпідготовку зі здійснення розвідувальної і диверсійної діяльності, брав активну участь як стрілок-розвідник у бойових діях проти сил АТО на території Донецької області.
    Після лікування від поранення бойовик приїхав на Хмельниччину, постійно підтримував телефонні зв’язки з терористами та мав намір повернутися в Донецьку область для продовження участі в бойових діях у складі «ДНР». За місцем проживання в Шепетівці «Фіма» зберігав осколкову гранату, яку було вилучено правоохоронцями під час обшуку.
    Кримінальне провадження стосовно обвинуваченого спрямовано до суду для розгляду по суті. Він перебуває під вартою.
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 2229