Приймання запитів та надання інформації

10.07.2018

Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідувальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці – кабінету „Доступу до публічної інформації”, що знаходиться на 1 поверсі приміщення прокуратури Хмельницької області по пров. Військоматський, 3 в місті Хмельницькому.

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

Запити на інформацію подаються на:

   •     тел/факс: 755-149;
   •     адресу електронної пошти: khmel_public@khmel.gp.gov.ua

 

Окрім того, запити на публічну інформацію можна надіслати на електронні адреси місцевих прокуратур:

   • Хмельницька місцева прокуратура: khmeln_public@khmel.gp.gov.ua
   • Городоцька місцева прокуратура: gorodok_public@khmel.gp.gov.ua
   • Кам'янець-Подільська місцева прокуратура: kampod_public@khmel.gp.gov.ua
   • Старокостянтинівська місцева прокуратура: starkon_public@khmel.gp.gov.ua
   • Шепетівська місцева прокуратура: shepetiv_public@khmel.gp.gov.ua

 

Запит на інформацію має містити (ст. 14 Закону):

 1. ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
 2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
 3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.


З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію прокуратурою Хмельницької області розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті „Доступу до публічної інформації” та на даному веб-сайті.


У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним за забезпечення доступу до публічної інформації працівником, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.


Інформація на запит надається безкоштовно.


У випадку незгоди з наданою відповіддю запитувач має право оскаржити її відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації" вищестоящому прокурору, у Генеральну прокуратуру України або до суду.

кількість переглядів: 332