Приймання запитів та надання інформації

10.07.2018

Відповідно до вимог статті 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації» запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Запит може бути індивідувальним або колективним. Письмовий запит подається в довільній формі.

Приймання запитів та надання доступу до публічної інформації проводиться у спеціально відведеному місці – кабінету „Доступу до публічної інформації”, що знаходиться на 1 поверсі приміщення Хмельницької обласної прокуратури за адресою пров. Військоматський, 3 в місті Хмельницькому.

Робота із запитувачами інформації проводиться у робочий час.

Запити на інформацію подаються на:

     тел/факс: 755-149;

     адресу електронної пошти: khmel_public@khmel.gp.gov.ua

 Окрім того, запити на публічну інформацію можна надіслати на електронні адреси окружних прокуратур:

  Окружна прокуратура міста Хмельницького: khm_m_oprok_public@khmel.gp.gov.ua

  Волочиська окружна прокуратура: vol_oprok_public@khmel.gp.gov.ua

  Кам’янець-Подільська окружна прокуратура: kampod_oprok_public@khmel.gp.gov.ua

  Летичівська окружна прокуратура: let_oprok_public@khmel.gp.gov.ua

  Хмельницька окружна прокуратура: khm_oprok_public@khmel.gp.gov.ua

  Шепетівська окружна прокуратура: shepetiv _oprok_public@khmel.gp.gov.ua

Запит на інформацію має містити (ст. 14 Закону):

    ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є;
    загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
    підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію Хмельницькою обласною прокуратурою розроблено відповідні форми запитів, які можна отримати у кабінеті „Доступу до публічної інформації” та на даному веб-сайті.

У разі, якщо з поважних причин особа не може подати письмовий запит, їй буде надана допомога в оформленні запиту відповідальним за забезпечення доступу до публічної інформації працівником, який обов’язково зазначає в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надає копію запиту особі, яка його подала.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У випадку незгоди з наданою відповіддю запитувач має право оскаржити її відповідно до ч. 1 ст. 23 Закону України "Про доступ до публічної інформації" вищестоящому прокурору, в Офіс Генерального прокурора або до суду.

кількість переглядів: 772