14.04.2016

Органи прокуратури Хмельниччини торік розглянули майже півсотні запитів на інформацію

    На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та наказу Генерального прокурора України від 30.12.2015 № 430 «Про організацію діяльності органів прокуратури України з особистого прийому, розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації» органами прокуратури Хмельницької області вживалися заходи, спрямовані на забезпечення права на інформацію.
    Найбільше запитів розглянуто апаратом прокуратури області – 28 (84% від отриманих), 5 – відповідно до ст. 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано для розгляду належним розпорядникам інформації.
    Із загальної кількості розглянутих запитів на 25 надано інформацію, та на 3 запити надано роз’яснення.
    Переважна кількість запитів на інформацію надійшла від громадян – 16. Засобами масової інформації скеровано 10 запитів, громадськими організаціями та об’єднаннями – 6, іншими юридичними особами – 1.
    Більшість запитів стосувалась кадрових питань – 11, про надання статистичної інформації – 4, з питань досудового розслідування – 3, з інших питань – 7.
    Загалом органами прокуратури Хмельниччини у 2015 році розглянуто 43 запити (торік 51) відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
    За результатами розгляду 34 – задоволено, на 7 – надано роз’яснення, у двох – обґрунтовано відмовлено в задоволенні запиту. Іншим розпорядникам інформації надіслано 7 запитів.
    Усі запити розглянуто в межах визначеного Законом п’ятиденного строку. Відповіді органів прокуратури на такі запити не оскаржувались.
За інформацією відділу організації прийому громадян,
розгляду звернень та запитів прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 1077