Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
25.01.2019

Інформація про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області у 2018 році

(відповідно до статті 6 Закону України "Про прокуратуру")

Органами прокуратури Хмельницької області упродовж 2018 року вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.
 

З метою координації діяльності з протидії злочинності у прокуратурі області проведено 2 координаційні наради керівників правоохоронних органів та такі ж наради на місцях, а також ряд спільних нарад з правоохоронними органами з різних питань прокурорської діяльності.
 

Про суттєві порушення законів, актуальні питання в регіоні, які вимагали компетентного реагування органів влади та місцевого самоврядування, прокуратурою області систематично інформувались Хмельницька обласна рада та Хмельницька обласна державна адміністрація. Загалом органами прокуратури органам влади та місцевого самоврядування скеровано 153 таких інформації.
 

Завдяки проведеній організаційній роботі досягнуто певних позитивних результатів на основних напрямах прокурорсько-слідчої діяльності.
 
 
З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням khmel.gp.gov.ua/ua/news.html

кількість переглядів: 824