06.08.2018

Інформація про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області у І півріччі 2018 року

(відповідно до статті 6 Закону України "Про прокуратуру")

Органами прокуратури Хмельницької області упродовж І півріччя  2018 року вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.


З метою координації діяльності з протидії злочинності у прокуратурі області проведено 1 координаційну нараду керівників правоохоронних органів та 23 координаційні наради на місцях, а також ряд спільних нарад з правоохоронними органами з різних питань прокурорської діяльності.


Про суттєві порушення законів, актуальні питання в регіоні, які вимагали компетентного реагування органів влади та місцевого самоврядування, прокуратурою області систематично інформувались Хмельницька обласна рада та Хмельницька обласна державна адміністрація. Загалом органами прокуратури органам влади та місцевого самоврядування скеровано 76 таких інформацій.


Завдяки проведеній організаційній роботі досягнуто певних позитивних результатів на основних напрямах прокурорсько-слідчої діяльності.


З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням khmel.gp.gov.ua/ua/news.html

кількість переглядів: 534