Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.01.2018

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області у 2017 році

(відповідно до статті 6 Закону України "Про прокуратуру")

Органами прокуратури Хмельницької області у 2017 році  вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, розкриття кримінальних правопорушень, забезпечення відшкодування завданих збитків, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, посилення протидії корупції.
 

З метою координації діяльності у протидії злочинності та корупції у прокуратурі області проведено 2 координаційні наради керівників правоохоронних органів та такі ж наради на місцях, а також ряд спільних нарад з правоохоронними органами з питань, які потребували вжиття узгоджених заходів.
 

Про суттєві порушення законів, актуальні питання в регіоні, які вимагали компетентного реагування органів влади та місцевого самоврядування, прокуратурою області систематично інформувались Хмельницька обласна рада та Хмельницька обласна державна адміністрація. Загалом органами прокуратури органам влади та місцевого самоврядування скеровано 128 таких інформацій.
 

Завдяки проведеній організаційній роботі досягнуто певних позитивних результатів на основних напрямах прокурорсько-слідчої діяльності.
 
З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням khmel.gp.gov.ua/ua/news.html
 

кількість переглядів: 888