Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
09.02.2024

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області у 2023 році

Органами прокуратури Хмельницької області у 2023 році вживалися заходи, спрямовані на реальне усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, забезпечення підтримання державного обвинувачення у суді, додержання конституційних прав громадян у кримінальному провадженні, протидії корупції.
Особливу увагу зосереджено на викритті та розслідуванні кримінальних правопорушень, пов’язаних зі збройною агресією проти України, а також захисті інтересів держави від протиправних посягань під час воєнного стану.
З метою координації діяльності з протидії злочинності проведено 2 координаційних та 4 спільні наради керівників правоохоронних органів області. Такі наради проведено також окружними прокуратурами на місцях.
 
Про результати діяльності прокуратури систематично інформувались Хмельницька обласна рада та Хмельницька обласна військова адміністрація. Загалом органам влади та місцевого самоврядування скеровано 118 таких інформацій.
 
Наразі діяльність органів прокуратури області забезпечує 221 прокурор.
 
Завдяки проведеній роботі досягнуто позитивних результатів на основних напрямах прокурорської діяльності.
 
Детальніше тут https://khmel.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=352804&fbclid=IwAR1I_x62vzh3RHvyV_57xKUIUpvo2E-_iVivijcWGWf2JcTRUiL72xO5ZYY

кількість переглядів: 364