Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.06.2023

Не вдалось уникнути покарання – довіку за ґратами проведе нелюд, який вбив співмешканку і її малолітню доньку

За результатами розгляду апеляційної скарги сторони захисту Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін вирок Красилівського районного суду, яким 42-річного хмельничанина засуджено до довічного позбавлення волі.
 
За даними слідства, на початку 2015 року, представившись несправжнім ім’ям, чоловік познайомився з жінкою та її малолітньою донькою у м. Вінниця. Невдовзі вони почали жити разом. Коли їх стосунки погіршились, засуджений вирішив позбутись коханої.
 
Одного дня, направляючись з нею автобусом до Києва, чоловік запропонував зійти раніше місця призначення. Звернувши до лісу, він дістав завчасно приготовлений пістолет і застрелив 30-річну жінку.
 
Розуміючи, що її малолітня донька знала про їхню поїздку і могла про це комусь повідомити, він прийняв рішення вбити і її.
 
Разом зі своєю коханкою, яка засуджена за вказаний злочин у 2020 році до 10 років позбавлення волі, він забрав 10-річну дитину від бабусі під приводом поїздки на відпочинок.
 
Прибувши до Красилівського району, співучасники зійшли з дороги на пасовище зі сплячою дитиною на руках. Вбивці, діставши з кросівок шнурки, обмотали їх навколо шиї дівчинки і задушили її.
 
Щоб приховати вбивство вирішив імітувати напад диких тварин. Нелюд розчленував тіло і приховав частини у рові поряд з місцем злочину.
 
Рештки тіла дитини знайшли місцеві мешканці.
 
Суд визнав чоловіка винним в умисному вбивстві жінки та її малолітньої дитини, розбої, а також незаконному поводженні зі зброєю, та підробці і використанні паспорта на ім’я іншої особи (ч. 1 ст. 115, п.п. 2, 6, 9, 12, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 187, ч. 1 ст 263, ч. 1 ст. 357, ч. 1, 4 ст. 358 КК України).
 
Сторона захисту оскаржила вирок у суді апеляційної інстанції.
 
Однак, уникнути покарання нелюду не вдалось – суд залишив рішення без змін, а апеляційну скаргу захисника – без задоволення.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури
 

кількість переглядів: 546