Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
19.06.2023

Жительку Кам’янеччини судитимуть за неправдиві покази у суді

Прокурорами Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 49-річної жительки Кам’янеччини за фактом надання суду завідомо неправдивих показів (ч. 1 ст. 384 КК України).
 
Під час досудового розслідування кримінального провадження жінка давала правдиві свідчення про відомі їй обставини справи, і ці свідчення, які повністю узгоджувалися з іншими здобутими доказами лягли в основу обвинувачення громадянина у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 122 КК України (умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження).
 
У той же час, будучи допитаною у судовому засіданні, вона відмовилась від своїх попередніх показань та надала суду завідомо неправдиві показання, якими намагалась штучно створити докази невинуватості особи у вчиненні злочину.
 
Суд першої інстанції, враховуючи свідчення жінки, виправдав обвинуваченого. Прокурори оскаржили вирок в апеляції. Апеляційний суд визнав її покази суперечливими і такими, що повністю не узгоджуються між собою, та призначив чоловіку реальну міру покарання.
 
Тепер суд визначатиме покарання і їй.
 
Досудове розслідування здійснювалось слідчими Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 341