Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
15.06.2023

У Хмельницькій обласній прокуратурі відбулась спільна нарада щодо стану додержання законодавства і конституційних прав затриманих, взятих під варту та засуджених осіб (ФОТО)

Сьогодні, 15 червня 2023 року, під головуванням керівника Хмельницької обласної прокуратури Олексія Олійника відбулась спільна нарада з питань додержання законодавства і конституційних прав затриманих, взятих під варту та засуджених осіб в установах ДКВС у Хмельницькій області, у спеціальних установах та місцях органів Національної поліції області, а також при застосуванні до них заходів примусового характеру.
 
У роботі заходу взяли участь начальник Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції, керівництво Замкової, Райківецької та Шепетівської виправних колоній, начальник ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор», керівництво ГУНП в Хмельницькій області, начальник філії ДУ «Центр охорони здоров’я ДКВС України» в області.
 
На сьогодні в установах кримінально-виконавчої служби області утримується понад 1700 осіб, з них понад 170 - засуджених до довічного позбавлення волі.
 
Керівник прокуратури наголосив на необхідності активізувати роботу по боротьбі зі злочинністю серед в’язнів, перекритті каналів надходження до охоронюваних зон заборонених речей та предметів.
 
Зазначив, що постійної уваги потребують питання додержання вимог законодавства щодо медико-санітарного і матеріально-побутового забезпечення в’язнів у виправних установах області.
 
Присутні обговорили питання створення додаткових можливостей для залучення засуджених до оплачуваної роботи та створення належних та безпечних умов праці.
 
Обговорили стан додержання законодавства і конституційних прав громадян під час їх тримання у спеціальних установах та місцях органів Національної поліції області, конвоювання, а також при застосуванні до них заходів примусового характеру.
 
На нараді прийнято комплекс узгоджених заходів щодо протидії злочинності та корупції, а також покращення умов утримання в’язнів в установах ДКВС.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 404