12.05.2022

Судитимуть колишнього сільського голову одного із сіл Кам’янеччини за заволодіння коштами на ремонті приміщення сільського клубу

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього сільського голови одного із сіл Кам’янеччини за фактом службового підроблення та зловживання службовим становищем з метою отримання неправомірної вигоди для іншої юридичної особи, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України).
 
За даними слідства, під час виконання робіт з ремонту приміщення сільського клубу вартістю понад 700 тис грн, службовець підписав акти приймання та довідки про вартість виконаних будівельних робіт знаючи, що в них були вказані неправдиві відомості, а саме – завищені обсяги фактично виконаних робіт та матеріалів.
 
Як наслідок, місцевому бюджету заподіяно шкоду на суму понад      250 тис грн.
 
Обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 6 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, зі штрафом від 500 до 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області.
 
 
Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 176