22.07.2021

За реагування прокуратури у власність Хмельницької міської територіальної громади повернуто землі вартістю більше 2 млн грн

За результатами розгляду позовів Окружної прокуратури міста Хмельницького до комунальної власності Хмельницької міської територіальної громади витребувано 6 га землі.
 

Для цього органами прокуратури докладено чимало зусиль та проведено кропітку роботу.
 

Спочатку за позовами прокуратури у 2019 році скасовано неправомірні рішення Головного управління Держгеокадастру в області, якими у приватну власність трьох громадян для ведення особистого селянського господарства передано ділянки, розташовані на території Копистинської селищної ради Хмельницького району.
 

Оскільки частини цих ділянок належали до комунальної власності Хмельницької міської ради, розпорядитись ними могла лише вона.
 

Намагаючись уникнути повернення землі законному власнику, відповідачі продали її іншій особі, а тому окружна прокуратура заявила позови про витребування цих ділянок ще до неї.
 

Відповідно до рішень Хмельницького міськрайонного суду ділянки вартістю понад 2 млн грн підлягають передачі у власність громади.
 
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 462