29.04.2021

Правоохоронцями Хмельниччини припинено збут контрафактних цигарок (ФОТО)

Обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204, ч. 1 ст. 199 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут підакцизних товарів, а також виготовлення, зберігання, придбання з метою використання при продажу товарів марок акцизного податку).
 

У межах досудового розслідування працівниками фіскальної служби області спільно із управлінням стратегічних розслідувань Нацполіції в області припинено протиправний збут контрафактної тютюнової продукції.
 

Встановлено, що через торговельні кіоски на ринку в обласному центрі місцевий підприємець реалізовував заздалегідь закуплені контрафактні цигарки.
 

Фальсифікат під виглядом відомих світових брендів та інших виробників реалізовувався з підробленими марками акцизного податку та без них.
 

«Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями зберігання та збуту продукції виявлено та з незаконного обігу вилучено понад 1,8 тис пачок фальсифікованих тютюнових виробів», - повідомив начальник відділу обласної прокуратури Олег Львовський.
 

Орієнтовна вартість вилученого складає більше 80 тис грн.
 

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення.
 
Пресслужба Хмельницької обласної прокуратури

кількість переглядів: 353