03.04.2020

Правоохоронцями Хмельниччини припинено діяльність нелегальної газової АЗС (ФОТО)

Правоохоронними органами Хмельниччини продовжується робота, спрямована на протидію нелегальним автозаправним станціям та автозаправним пунктам на території області.
 

Так, учора, 2 квітня 2020 року, в межах розпочатого Старокостянтинівською місцевою прокуратурою досудового розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) припинено діяльність газової автозаправної станції у Теофіпольському районі.
 

За результатами скоординованих місцевою прокуратурою заходів, спільно з працівниками Теофіпольського відділення Красилівського відділу Головного управління Національної поліції в області та податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби в області, встановлено, що ліцензія на право здійснення суб’єктом господарювання роздрібної торгівлі пальним анульована ще у листопаді минулого року, однак господарська діяльність та реалізація скрапленого газу продовжувалась.
 

«За результатами санкціонованого судом обшуку вилучено обладнання підвищеної небезпеки – резервуар для зберігання скрапленого газу, насосну станцію та автозаправну колонку для його відпуску», - повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Ігор Барахтенко.
 

На даний час за процесуального керівництва прокуратури слідчим відділом  Теофіпольського відділення Красилівського відділу Головного управління Національної поліції в області проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів у справі, вирішується питання про накладення на вилучене майно арешту.
 
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 345