01.08.2019

Мешканця Хмельниччини судитимуть за виготовлення та реалізацію фальсифікованого алкоголю

За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби в області завершено досудове розслідування за фактом незаконного виготовлення та збуту фальсифікованого алкоголю.
 

У червні цього року працівниками фіскальної служби у одному з районних центрів області викрито підпільний цех з виготовлення фальсифікованого алкоголю.
 

Досудовим розслідуванням встановлено, що в підсобному приміщенні власного домоволодіння чоловік, з метою збуту, незаконно виготовляв алкогольні напої під виглядом горілки. При цьому зловмисник використовував обладнання, що забезпечує її масове виробництво. Алкоголь він розливав у ПЕТ-пляшки різної ємності. Крім того, під виглядом коньяку «підприємець» продавав незаконно придбану водно-спиртову суміш.
 

Під час проведення санкціонованих обшуків на підпільному виробництві виявлено та вилучено близько 3900 літрів готової продукції, 1000 літрів спирту, а також спеціальне обладнання, яке використовувалось для незаконного масового виготовлення алкоголю.
 

Під час досудового розслідування підозрюваний у повній мірі визнав свою вину та щиро розкаявся у вчиненому.
 

Як повідомив начальник відділу прокуратури області Олег Львовський, наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 204, ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення алкогольних напоїв, незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, а також збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв) з угодою про визнання винуватості направлено для розгляду до суду.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 285