19.06.2019

За зайняття гральним бізнесом судитимуть двох мешканців м. Красилів

Правоохоронними органами області продовжується системна робота з припинення діяльності заборонених законом гральних закладів та притягнення винних до відповідальності.
 

За процесуального керівництва Старокостянтинівської місцевої прокуратури, слідчим відділом Красилівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області завершено досудове розслідування за фактом зайняття гральним бізнесом.
 

У жовтні 2017 року правоохоронцями припинено функціонування забороненого законодавством грального закладу в м. Красилів.
 

За результатами проведеного, в межах кримінального провадження, санкціонованого обшуку виявлено та вилучено три гральні автомати, а також кошти в сумі 8 тис грн.
 

Висновками судової комп’ютерно-технічної експертизи підтверджено, що вилучена техніка з встановленим програмним забезпеченням відноситься до гральних автоматів типу «відеослот», а результат гри на них носить випадковий характер та не залежить від навиків гравця.
 

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Сергій Комонюк, за результатами розслідування зібрано достатню кількість доказів вчинення операторами гральних автоматів кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом).
 

Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні направлено для розгляду до Красилівського районного суду.
 
 
Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 536